Prison Escape Police Shooting

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39.24 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Lingo Games
Polis keskin nişancı ekibi görev başında ve kuleden casusluk yapan mahkumları elemeli. Durumun kontrolünü ele almalı ve kaos kopmasına izin vermemelisin.

Cezaevi güvenliğinden ve San Andreas hapishanesindeki mahkumları korurken zor anlar yaşayabilirsiniz. Oldukça yoğun bir görev seni bekliyor. Kaçmaya çalışan çalışan mahkumları kontrol etmek kolay olmayacak. Tam yüklü bir otomatik tüfek tertibatı ile donatılmıştır. Bir mahkum hapishaneden kaçmaya çalıştığında, göreviniz en iyi nişancı öldürücüsünü ele geçirmek ve hedefi hemen vurmaktır! Kaçmasına izin vermemelisin.

Şimdi şehir hapishanesinin kaçış suçlularına dikkat etmek ilk göreviniz.göreviniz. Hapishanenin güvenliği size bağlı. Polis ve polislerin şehir hapishanesi keskin nişancı atıcıları kaçan suçluları ve mahkumları kovalıyorlar. Öldürülen keskin nişancılar, hapishaneden kaçan yeraltı dünyasının en çok aranan suçlusu kovalamak için yollardaki dişlileri yağlıyor. Prison Kaçış Polis Keskin Nişancı Atış, kızgın mahkum, görevli cesur polis memuru, keskin nişancı tüfekleri, silahlı silahlar, hapishaneden kaçış görevlerini ve suçluyu kovalamayı içeriyor. Hayatta kalma şansın, bilgeliğinize ve dikkatli planlamaya bağlıdır ve mahkumların hapishaneden kaçmasına izin vermemelisiniz. Bu inanılmaz keskin nişancı atış oyunu mahkum ve onun suç hücresi tutuklularını ve çete üyeleri kovalama oyunudur.

Prison Escape Police Shooting indir